Polujesz ze swoim przedszkolakiem

, poprosiliśmy Christie Mellor, autorkę Three-Martini Playdate, a także nową zabawę bez kutasa, a także Jane, o zasugerowanie aktywności dla debiutanckich mam. Odłóż zabawę w kilku rutynowych wycieczkach, „idzie po polowaniu” z małym dzieckiem lub przedszkolakiem. Oto jak:

Chcesz spędzić dobry poranek z dzieckiem, jakkolwiek wymagasz poślizgania się w kilku zadaniach? Czas polować! Polowanie jest znacznie prostsze, jeśli możesz chodzić, więc wybierz kilka zadań w odległości spaceru od domu lub mieszkania, jeśli to możliwe. Włóż niemowlę do procy lub dostawcy frontowego – lub wózek, jeśli jest prostszy – a także wygłoś.

Opisz swojemu dziecku w entuzjastycznych tonach, które polujesz, a także, gdy zaczynasz na ulicy, powiedz swojemu dziecku, że polujesz na ”¦ Buses !! Kiedy zobaczysz swój pierwszy autobus, skieruj się do autobusu, wykrzykując podekscytowany, że odkryłeś autobus. Autobus! Wskoczycie ich po autobusie. Autobus! Autobus! Dang, autobus! Ogromny autobus! Yay, za wjechanie autobusem!

Powtórz ćwiczenie z następnym autobusem, który widzisz, aż zauważy, że dziecko wydawało również hałaśliwe odgłosy w momencie, gdy zajmuje autobus. Jezu, to autobus! Czy możesz w to uwierzyć? To cholernie autobus, czy widziałeś wielkość tego? Whoa! To jest jakiś autobus. Autobus! Możesz usłyszeć tylko pisk i bulgotów, jakkolwiek się na mnie liczy, twoje dziecko jest tak zdumiewające w autobusie, który zauważył.

Udajcie się więc do swojego bitowego parku społeczności, a także ujawniasz, że polujesz na… wiewiórki. Wiewiórki! Święta krowa, sprawdź tę futrzaną wiewiórkę! Parkowe ławki, kaczki, drzewa, gołębie, możesz polować na wszystko, co rozumiesz, zobaczysz wiele. Jeśli jesteś na ulicy City, możesz szukać czerwonych samochodów lub holowników, śmieciowych ciężarówek, znacznie więcej gołębi.

Ostatecznie możesz wymagać od dziecka z entuzjazmem pomocy w znalezieniu sklepu spożywczego, aby upewnić się, że możesz odebrać kilka wymaganych przedmiotów, a także programu, oprócz tego, że możesz wymagać pomocy w polowaniu dla siebie ( I być może sok jabłkowy lub ciastka dla twojego kumpla myśliwskiego.) Cele Polting!

Podziękowania dla Christie za podzielenie się z nami swoją działalnością. Odkryj znacznie więcej o tym, czym jest Christie, co na Christiemellor.com, zamów swoją nową książkę na Amazon lub przeczytaj moją entuzjastyczną ocenę książki o jej ostatniej książce (gdy Milo był noworodkiem).

[Zdjęcie Johna „K” przez Flickr]

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

Related Post