Łatwe zestawy rzemieślnicze, które pokazują empatię, a także organizację charytatywną

przez lata zrobiliśmy naszą część zestawów rzemieślniczych, a także lubię otwierać pudełko, które obejmuje wszystko, czego potrzebuje moje dziecko, aby zsumować projekt.

W grudniu nie kochałem sposobu myślenia mojej córki do dawania. O wiele więcej myślała o otrzymaniu. Tak więc z otwartymi ramionami z zadowoleniem przyjąłem ofertę od nieco kochających rąk, aby wypróbować jedno z ich miesięcznych wysyłanych skrzynek pracy z akcentem.

To, co jest wyjątkowe w nieco kochających rękach, to to, że zestaw został stworzony, aby stworzyć mały prezent dla kogoś innego – a nie dzieciaka, który tworzy przedmiot.

Zrób rzemiosło, a także wysłać go z dala od mojego domu? Tak! Pokaż mojemu dziecku na temat zapewnienia, a także odbiorcy na drugim końcu tego wspaniałego aktywności? Łatwo.

Zestaw, który otrzymaliśmy, pozwolił nam stworzyć grę worki i szpiegowania. Trinki, a także fasola są mieszane ze sobą w filcowej torbie z oknem Peek-a-Boo, które Scarlett zszył. Następnie wyprodukowała kartę gry, która pokazała dzieciakowi, jakie przedmioty próbują szpiegować w torbie. Podpisała identyfikację, aby odbiorca zrozumiał, że został stworzony przez Scarlett.

Zamknięta dokumentacja pomogła nam odkryć, że ta zabawka zostanie przekazana hospitalizowanemu dziecku.

Po tym, jak podziwiała swoją pracę na dzień lub dwa, umieściłem ją w dołączonej kopercie mailingowej, a także zniknęła.

Każdy miesiąc jest nową szansą na stworzenie czegoś dla kogoś innego, a także odkryć ich okoliczności. Rozmawialiśmy dokładnie o tym, jak dziecko w placówce opieki zdrowotnej może odczuwać ból, przestraszony, a także znudzony. Zapewnienie małej zabawki może przynieść mu trochę szczęścia. Nieco kochające pudełka na ręce dostarczają zabawny projekt, choć o wiele ważniejsze, okazja dla małego dziecka.

Subskrypcje są oferowane przez pojedyncze pudełko, jako 6-miesięczne członkostwo lub 12-miesięczne członkostwo. o wiele więcej szczegółów w nieco kochających rękach>

Ujawnienie: dostałem ten pakiet za darmo, jednak wszystkie opinie są moje, a także Scarlett.

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

Related Post