Radosne warsztaty w Maitre Choux, King’s Road

Radosne warsztaty choinkowe (jak dopracowany rozwój niedźwiedzia #Nooffence, jednak z ekleatami) w Maitre Choux Pâtisserie Extraordinaire (jedyny ekspert od ciasta Choux na świecie nie mniej ) Na King’s Road zweryfikował nie tylko kilka godzin wyobraźni dla moich młodych ludzi (i pokoju dla męża i ja), jednak zweryfikowało to punkt zwrotny w tym, co w przeciwnym razie był okres bezwzględnego kłótni między moimi chłopcami.

Co za wygrana.

Właśnie tego wymaga dzieci o wiele więcej: rozproszenia, a także zanurzenia w pieczeniu/gotowaniu i sztuce. Tworzenie, ozdoba i jedzenie. Co może być lepsze?

Wizualna uczta Oprócz kulinarnej, moi młodzi ludzie byli odżywiani w każdym znaczeniu tego słowa, a także dziecięcego, Piotra, mężulek, a także wymagam oddechu.

Będąc roślinnym, nie byłem w stanie spróbować taryfy, jednak dzieci zapewniły im pieczęć zatwierdzenia, a także słyszę, że wkrótce pojawi się wegańska ekleat. Mam nadzieję.

W doświadczonych rękach (dosłownie) wyróżniającego się szefa kuchni, Phila Taylora, dzieci zostały wprowadzone do kulinarnej złożoności ekleatów, a także tego, czego potrzeba, aby stworzyć tak wyrafinowane, jak i doskonałe kęsy (3 dni przygotowania, a także pieczenie Zainteresowani), a także dokładnie, jak najlepiej je upiększyć.

Na szczęście dla nich ich Eklai wyglądały na niebieski styl Piotra, upieczony do perfekcji w oczekiwaniu na ich twórczy talent. Uzupełniono słoiki ozdobnych ozdobnych klejnotów, a także upiększały każdy ożywiony eklair z niezliczonymi srebrnymi bombami, wieloma tysiącami, małymi, sugacowanymi płatkami śniegu, a także reindeersami, a także jadalnym sprayem Shine.

Ostrożnie postawione przez Phila na stojaku choinek, zerwali się z podziwem w swoim arcydziele.

Kto może ich winić.

Jeśli masz wymaganą świąteczną magię, w stylu Parisienne, Maitre Choux ma ją w pikach.

Warsztaty te zostały wprowadzone w radosnym okresie, a także zweryfikowały tak popularne, że przedstawiają początek o wiele więcej.

Angażujący, interaktywny i smaczny w rozruchu, było to najlepsze (i dużo spokojnego) 2 godziny, które spędziliśmy jako gospodarstwo domowe od dłuższego czasu.

Jest to również idealna lokalizacja Pinterest.

Rzeczywiście Wesołych Świąt.

Bon apetyt i Joyeux Noel x

Obejrzyj vlog, to sut.

Kup moją bestsellerową książkę w miękkiej oprawie lub audio

Moja debiutancka książka to mój przewodnik po przetrwaniu, a także kwitnących w pracy, a także w House, a także wykorzystuje wgląd w to, jak zapewnić usługę cyfrową lub powrót do pracy z pewnością.

Mumboss: The Sencere Mum’s Guide to Surviving, a także dobrze prosperujący w pracy, a także w House (wydanie 2nd w Wielkiej Brytanii)

Dostępne na Amazon lub słyszalne

Pracująca mama: twój przewodnik po przetrwaniu, a także kwitnący w pracy, a także w House (wydanie USA/Kanada)

Dostępne 8 września 2020 r. Kup teraz na Amazon

Jak to, co przeczytałeś? Więc dlaczego nie zastosować się do Vicki na Facebooku, Twitterze, YouTube, Pinterest i Instagramie

Nigdy nie przegap postu!

Zasubskrybuj do HighMum dla mojego regularnego biuletynu e -mail, w którym udostępniam moje nowe posty na blogu, porady blogowe, zaproszenia na wydarzenia, konkursy, a także wiadomości o mojej nowej książce. Nigdy nie udostępniam twoich danych osobowych stronom trzecim.

FacebookTwitterPinterestailTumblrshare

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

Related Post