Uzależniony od mojego telefonu ???

Mam problem. Ostatnio wydaje mi się, że jestem chirurgicznie dołączony do mojego telefonu komórkowego. Nie obawiam się, że jestem uzależniony od mojego telefonu. Myślę, że wszyscy jesteśmy (prawda?). Trwa już od jakiegoś czasu. Widzę to w górę iw dół, od placów zabaw po sali konferencyjne i nie chcę być tą dziewczyną.

Nie chcę być niewolnikiem mojego telefonu. Nie chcę czuć, że muszę na kogoś odpowiedzieć szybko, kiedy otrzymuję wiadomość, ponieważ wiedzą, że mam smartfon, lub oddzwoniłem, za którą przegapiłem jak najszybciej. Jestem dobrym komunikatorem, ale mój iPhone mnie nie posiada. Czy słyszysz mnie iPhone’a? Czy ty?

Słuchaj, jestem niezależny, praca przychodzi, praca idzie, zaczynam nowe projekty, kończę projekty (dostajesz zdjęcie). To jest życie freelancera i wynagrodzenia macierzyńskiego za samozatrudnienie, to nie wszystko, czego się obawiam, więc pracuję wokół mojego małego mężczyzny, zawsze stawiając go na pierwszy rzut oka, kiedy mogę. Zobacz, najlepsze z obu światów.

Jestem bardzo zajęty, dzięki Bogu w programowaniu serialu telewizyjnym (chociaż terminy nie są trudne) i opłacone artykuły dla mojego bloga, które wskazują na pracę we własnym tempie, ale nadal zanurzam palce u stóp. Wskazuje to jednak na wysyłanie e -maili i odbieranie telefonów . Zaletą bycia niezależnym wskazuje, że nie pracuję przez cały czas i jestem szczery z ludźmi, których pracuję-mam dziecko, a on jest na pierwszym miejscu.

Mam szczęście w swojej pracy i gdzie jestem teraz idealny, że mogę to zrobić. Kiedy jestem z Oliverem i Aleksandrem, są moim najwyższym priorytetem. Mówię o tym, kiedy O jest w przedszkolu, a dziecko śpi lub z moimi ludźmi.

Cóż, zajmuję stanowisko. Idę starą szkołę i podjąłem decyzję (tylko jeden tydzień) postaram się przejąć kontrolę i użyć tylko rzeczy do wykonywania połączeń *zemdlenia. Wiesz, jak stare dobre czasy, kiedy ludzie używali tylko komputera do e -maila i telefonu, aby polubiły ludzi. Wow, może nawet postaram się bez niego obejść się i użyj mojego stacjonarnego. To byłoby tak prehistoryczne. Lubię to!

… Tak więc podsumowuje, że nie oznacza to, że nie ma Twittera, e -maili, Facebooka z mojego telefonu. Po prostu dzwoni i SMS -y. Wiem, że nie absolutnie chodzę na zimno, ale nie mieszkam już w pobliżu klasztoru, więc muszę powoli robić rzeczy.

Życz mi szczęścia, po prostu nie wysyłaj e -maili ani SMS -y, aby mi to powiedzieć.

Dzięki

Uczciwa mama
X

Zdjęcie Lauren Mancke na Unsplash

Kup moją bestsellerową książkę w miękkiej oprawie lub audio

Moja debiutancka książka jest moim przewodnikiem o przetrwaniu i kwitnącemu w pracy i w domu oraz wykorzystuje wgląd w tworzenie usługi cyfrowej lub powrót do pracy z pewnością.

Mumboss: The Sencere Mum’s Guide to Surviving and Comving At Work and At Home (2nd Edition UK)

Dostępne na Amazon lub słyszalne

Pracująca mama: Twój przewodnik po przetrwaniu i kwitnące w pracy i w domu (wydanie USA/Kanada)

Dostępne 8 września 2020 r. Kup teraz na Amazon

Jak to, co przeczytałeś? Więc dlaczego nie śledzić Vicki na Facebooku, Twitterze, YouTube, Pinterest i Instagramie

Nigdy nie przegap postu!

Subskrybuj do uczciwości do mojego cotygodniowego biuletynu e -mail, w którym udostępniam moje nowe posty na blogu, porady blogowe, zaproszenia na wydarzenia, konkursy i wiadomości o mojej nowej książce. Nigdy nie udostępniam twoich danych osobowych stronom trzecim.

FacebookTwitterPinterestailTumblrshare

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

Related Post

Pomóż mamiePomóż mamie

Czy zrozumiałeś, że rządowe programy wsparcia, takie jak bony żywnościowe, nie można wykorzystać dla pieluch? Ponadto banki żywności nie magazynują pieluch. Oznacza to, że matki bez sugerowania zapłacenie zaopatrzenia pieluch