Bujny czas w Leeds z rodziną

Co za wir My najnowsza podróż do Leeds była po tak licznych miesiącach, oprócz moich ludzi, z 6 dni po prostu przelatują bez wystarczającej ilości czasu, aby zobaczyć wszystkich moich przyjaciół i innej Wizyta wymagana jak najszybciej.

Mój mąż Peter niestety nie mógł dołączyć do nas tym razem z powodu zobowiązań do pracy, a młody chłopak znów będę wakacje z dziećmi w przyszłości, ponieważ traktował mnie jak księżniczkę, ponieważ mój powrót! Wyszedłem jako Cinderella bezinteresownie opiekująca się wszystkimi podczas Lockdown (HA), więc fantastycznie było być tak bardzo tęskniąc i docenionym.

Lockdown rzucił nam wyzwanie wszystkim, a nie widzenie mojej rodziny w tych miesiącach miało emocjonalnie ostry wpływ emocjonalnie. Wiele razy czułem się odizolowany i samotny. Moja mama jest moją najlepszą przyjaciółką, więc nie spotyka się co miesiąc, jak kiedyś, zanim Covid Hit, był twardy. Jest tylko tyle FaceTime, gdy wszystko, czego potrzebujesz, to uścisk.

Widząc, jak moje dzieci spotkały się z dziadkami i młodymi kuzynami, było co najmniej emocjonalne (Oliver jest praktycznie tak wysoki jak moja mama na 5 stóp, a mama była zabawna, że może teraz zmieścić się w jej butach w ogromnym rozmiarze 6)! Dzieciak ma tylko 10 lat!

Odżywianie było również spędzanie czasu z moim bratem Solosem i jego żoną Lucy, spędzając razem słoneczne dni w ogrodzie i otrzymując wycieczkę z ich spektakularnego nowego domu. Fantastycznie było otrzymywać przytupy i pocałunki mojego uroczego siostrzeńca i siostrzenicy Zachary i Lily.

Możesz zobaczyć Little Star Lily Blast Out Lett It Go to Instagram, a Zachary może już liczyć do 10 w 4 językach. Piękne, miłe i mądre dzieci, jestem taką szczęśliwą ciocią.

Zobacz ten post na Instagramie

Mała Lily, moja siostrzenica, supergwiazda! Odpuść sobie!

Post udostępniony przez Vicki Broadbent (@honestmum) 24 lipca 2020 o 10:36 PDT

… Miałem tylko czas na spotkanie z jedną z moich pięknych bestii w Leeds, Caroline (@ShapeShiftersleeds), spędzając dzień z nią i jej pięknym potomkiem w ogrodzie mamą popijając herbatę i wbijając się w ciasto i owoce, a następnie podróż do Lokalny park spędzałem dni jako dziecko. Nic nie bije spotykania się ze starymi przyjaciółmi i rodziną, którzy znają cię na lewej stronie.

Oto Caroline i ja nie wyglądamy na dzień powyżej 16 lat (ok, więc nadal ubieramy się, co się liczy?!)

To była taka uspokajająca przerwa.

Co jeszcze zrobiliśmy?

Spaliśmy. Widziałem żonaty w Australii z mamą do 1 w nocy, i wyśmiewaliśmy nasze serca (mama stworzyła znane marmurowe ciasto babci Annetta) i jedliśmy na wynos i kolacje u mojego taty Nagradzana włoska restauracja, Giorgio, w Headingley. Mniam.

Spędziłem praktycznie 2 dni, pomagając mamie odrzucić jej garderobę, kuchnię i jej pudełko biżuterii (dzięki za bransoletki i mamo Ring, płatności za moje usługi;)) i pomogłem moim ludziom w zakupach nowych samochodów, pracy, którą odkładali Od pewnego czasu, ponieważ chcieli mojego wkładu (przez lata stałem się nieco przypadkowym ekspertem samochodowym dzięki mojej karierze blogowej) i uwielbiałem zabrać nowe koła na jazdę testową.

Udało mi się nawet wywiad z podcastem fantastycznej aktorki Natalie Anderson The Capsule, która wkrótce się wyda!

Argh, była to tak potrzebna, uziemiająca przerwa w domu. ciesząc się zielonymi palcami z zielonymi pracami w jej pięknym ogrodzie z widokiem na duże pola, na których prowadziłem imprezy (przepraszam panie farmer), podróżując do zbiornika, dzieląc moją (ograniczoną) know-how na temat dzikich kwiatów do Xandera i cofając kroki. mojej młodości, teraz z rękami moich dzieci w moich.

Zabawne było widzenie, jak ich oczy przewracają się lub twarze budzi się w śmiechu, gdy zdjęcia mojego brata i mnie z naszego dzieciństwa (Xander nie mógł uwierzyć w nasze podobieństwo, mówiąc, że wyglądam jak jego siostra) i to było emocjonalne, a także nie ma bliskich, a bliscy nie. dłużej z nami.

I spójrz na moją mamę na wakacjach w młodości: Twitte Twoo!

Uspokajając i regenerując się, ponownie się ponownie połączyliśmy i wiele z nich odpoczywało, w końcu ponownie razem.

Dom.

Przeczytaj tutaj znacznie więcej osobistych wiadomości.

Kup moją bestsellerową książkę w miękkiej oprawie lub audio

Moja debiutancka książka to mój przewodnik po przetrwaniu i kwitnącemu w pracy i w domu oraz zapewnia wgląd w to, jak stworzyć firmę cyfrową lub wrócić do pracy z pewnością.

Mumboss: PRAWDAMI PRZEWODNIK MUSU MUSI PROJEKTU I KSIĄGNICA W PRACIE I AT AT HOME (wydanie 2nd w Wielkiej Brytanii)

Dostępne na Amazon lub słyszalne

Pracująca mama: Twój przewodnik po przetrwaniu i kwitnące w pracy i w domu (wydanie USA/Kanada)

Dostępne 8 września 2020 r. Kup teraz na Amazon

Jak to, co przeczytałeś? Więc dlaczego nie śledzić Vicki na Facebooku, Twitterze, YouTube, Pinterest i Instagramie

Nigdy nie przegap postu!

Subskrybuj do uczciwości do mojego cotygodniowego biuletynu e -mail, w którym udostępniam moje nowe posty na blogu, porady blogowe, zaproszenia na wydarzenia, konkursy i wiadomości o mojej nowej książce. Nigdy nie udostępniam twoich danych osobowych stronom trzecim.

FacebookTwitterPinterestailTumblrshare

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

Related Post

Pomóż mamiePomóż mamie

Czy zrozumiałeś, że rządowe programy wsparcia, takie jak bony żywnościowe, nie można wykorzystać dla pieluch? Ponadto banki żywności nie magazynują pieluch. Oznacza to, że matki bez sugerowania zapłacenie zaopatrzenia pieluch