Pomóż mamie

Czy zrozumiałeś, że rządowe programy wsparcia, takie jak bony żywnościowe, nie można wykorzystać dla pieluch? Ponadto banki żywności nie magazynują pieluch. Oznacza to, że matki bez sugerowania zapłacenie zaopatrzenia pieluch potrzebne ich niemowlęta mogą korzystać z brudnych pieluch przez znacznie więcej godzin lub ponowne wykorzystanie zabrudzonych pieluch w celu zakupu ich zapasów rozciągających się dalej. Wyobraź sobie wybór między jedzeniem, schronieniem na noc lub pieluch. To nie jest łatwe.

Co możesz zrobić?

Trzymaj napęd pieluszkowy.

Zgromadzili się zarówno w domu, jak i przyjaciół, grupy twojej mamy lub sąsiadów. Można odkryć znacznie więcej motywacji, a także wskazówek dzięki uprzejmości pomocy mamie, małej grupie kobiet, które pracują nad zrozumieniem tego problemu. Zorganizowali miejsca docierania pieluszek w mojej okolicy.

Osobiście zobowiązuję się zaokrąglić 1000 pieluch we wrześniu, aby przekazać matomom, które ich wymagają. Uderzę w przedszkole, współpracowników, a także moją rodzinę. Jeśli uda mi się zmusić 25 osób do wniesienia 40 pieluch, mogę to zrobić.

Zastanów się nad trzymaniem pieluszki w Twojej okolicy. Każdy może to zrobić w dowolnym czasie.

Pomóż mamie oferować nam innowacyjne koncepcje, a także na zestaw narzędzi.

Rzuć prysznic dla niemowląt dla bezdomnego dziecka. Zaproś kobiety na brunch, a także poproś o przyniesienie pieluszek. Zajmij się zabawą w grach prysznicowych dla niemowląt.

Prowadzić sprzedaż pieca. Jest to doskonała koncepcja obejmująca świetne oferty ludzi za nieco kosztów, z doskonałą wypłatą. Wykorzystaj pieniądze na zakup pieluch!

Zbierz luźną zmianę. W pracy możesz to zrobić przez pewien czas. Grupy sąsiedzkie mogą wybrać jeden miesiąc na poświęcenie na to. Przejdź do Coinstar, a także wykup 100% pieniędzy na bon upominkowy Amazon.com na zakup rzeczy z list pożądanych.

Poproś ludzi, aby poszli kupić we własnych szafach. Być może młodzież przerosła rozmiar pieluszki? Organizacje zabiorą prywatne pieluchy z otwartego pakietu.

Imprezy: Wielkie oferty ludzi już się spotykają, dlaczego nie poprosić wszystkich o przyniesienie pieluszek? To doskonała koncepcja dla niemowląt, pryszniców ślubnych, a także przyjęć urodzinowych dla dzieci.

Jeśli jesteś zainspirowany, chciałbym usłyszeć twój cel.

—————————————
Zatoka zmniejsza się dla pieluszek, a także podciągania:
Sadie Dey’s Cafe ~ 4210 Telegraph Ave., Oakland, Kalifornia
Zasoby naturalne ~ 1367 Valencia St San Francisco, Kalifornia
Baby Buzz ~ 1314 Lincoln Ave, #1a San Jose, Kalifornia

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

Related Post