Wesołych Świąt (karty na początku tego roku)

Każdego roku wysyłam karty, które stwierdzają „Wesołych Świąt”, a także nie tylko, ponieważ zwykle świętuję zarówno Chanukę, jak i Boże Narodzenie. Lubię ogromne zimowe wakacje (jeszcze tak naprawdę nie zadowoliłem Kwanzaa, jednak podejrzewam, że dobrze się dogadujemy), jednak problem polega na tym, że zwykle nie zachodzę do wysyłania moich kart do Nowego Roku, więc wydaje się to bezpieczniejsze Rzuć szeroką sieć w tym sezonie.

Ale w tym roku moja szeroka sieć może obejmować Święto Dziękczynienia, ponieważ już dostałem swoje karty, ponieważ tylko czekają na wysłanie. Karty z obrazkami z Minted.com wyglądają niesamowicie (jeśli sam stwierdzam, wybrałem zdjęcie i trochę projekt). Tak zadowolony jak same karty, byłem pod wrażeniem tej usługi.

Witryna Minted.com pokazuje szereg atrakcyjnych stylów dla kart zdjęć do wyboru. Po zamówieniu każdy przesłany obraz, a także styl karty są następnie uzależnione od prawdziwego projektanta online dla maksymalnego atrakcyjności estetycznej. Nie tylko to, jednak kiedy Rick wysłał mi dowód, a także nie podobał mi się wynik (coś, co wierzyłem, że zachowując tę ​​kombinację? ”. Znacznie lepiej z moim wybranym zdjęciem. Jak dobrze miał rację.

Byłem bardzo zachwycony zarówno profesjonalizmem, jak i służbą. Rick, a także dobrzy przyjaciele sprawili, że super (Duper Schmuper) jest łatwy do uzyskania wysokiej jakości karty w bardzo krótkim czasie. Podziękuj za to bardzo! Ponieważ inne niż znaczki, nie mam czasu.

Teraz wszystko, co wymagam, to odkryć moje adresy, a także kupić niektóre znaczki, a także mogę zszokować wszystkich na mojej noworocznej liście kart w tym roku.

—–
Dostałem możliwość zamówienia tych kart za darmo do udostępniania moich opinii od rodziców pisarzy blogów, a także wybitych. Jako dobrze za nie zapłaciłbym.

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

Related Post