Jak najlepiej wykorzystać się z siebie

dzielenie się!

Udział

Ćwierkać

Udział

Często szukamy innych do dostarczania bezpiecznego środowiska wspierającego, w którym możemy się rozwijać i rozwijać. Początkowo nasi rodzice i nauczyciele szkolni, a potem naszymi przyjaciółmi, pracodawców i naszych partnerów można wezwać, aby dać nam wskazówki. Ale największą odpowiedzialność za najwybitniejsze z siebie, gdy się starzejemy, musi się z nami kłamać. Spójrzmy na niektóre z kluczowych obszarów do własnego osobistego wzrostu i spełnienia.

– potrzeby emocjonalne. Aby jak najlepiej wykorzystać, musisz być emocjonalnie zaangażowany. Może to obejmować satysfakcjonujące relacje z rodziną, przyjaciółmi, kolegami. Nawet zwierzęta i zwierzęta domowe mogą być pod tym banerem. Rozwiązanie sporów uczciwie i skutecznie, utrzymując kanały komunikacji otwartej i jasnej i inwestowania i opieki w tych kluczowych relacjach, które pomagają wspierać realizację emocjonalną i dobrobyt.

– Potrzeby fizyczne. Potrzeby te obejmują zdrowie i poziomy energii. Dbanie o siebie z dobrym odżywianiem, ćwicz, pozwalając sobie odpocząć i odzyskać, gdy jest to wymagane, nauka do identyfikacji, gdy twoje osobiste poziomy lęku rośnie i wiedząc, jak dobrze zarządzać lękiem, jest częścią większego z siebie fizycznie i jako takie , wspieranie potrzeb fizycznych.

– potrzeby duchowe. Uczucie połączone do siebie, twoje wewnętrzne poczucie tego, kim jesteś, twoje poczucie siebie w zrównoważonym, spokojnym sposobem, jest częścią bycia duchowo zrównoważonym. Kontakt z naturą ma kluczowe znaczenie i jest kolejną częścią tego procesu. Chodzenie na plaży, lub przez lasy, tendencję do ogrodu są sposoby utrzymywania kontaktu i pielęgnowania potrzeb duchowych i, jako takich, czując równowagę i uzasadnienie pochodzące z tych miejsc. Doświadczenie natury, dźwięki ptaków, fale, pozostawia szelest, odczucie ciepła lub deszczu na skórze, zapachy i smakuje wszelkich starań, aby to doświadczyć specjalne i zwiększające życie.

Powiązane korzyści zdrowotne gałki muszkatołowej

– Osobiste potrzeby. Uczucie, że masz czas na siebie, z cichej pół godziny z książką lub czasem, aby mieć przyjemną kąpiel, chodzi o to, by być w stanie zrobić rzeczy, które chcesz, a nie będąc przytłoczony przez inne priorytety narodowe. Uczenie się o wiele bardziej asertywne wchodzi w to, ponieważ jest pozytywnym sposobem zarządzania lękiem i kontrolować nasze wybory. Mówiąc “nie” w odpowiedni sposób może ponownie kształcić naszych przyjaciół, rodziny i współpracowników serwisowych, aby były o wiele bardziej szacunkowe i doceniające nas, naszych osobistych potrzeb i naszego czasu, ponieważ uczymy się cenić te więcej.

– Być stanowczym. Pomyśl o dostępnych opcjach w trudnych sytuacjach, zamiast wykuwać rzeczy i przeciągnąć. Nawet jeśli ostatecznie zdecydujesz się kontynuować jak przede wszystkim, dlaczego, dlaczego, zamiast dryfować z powodu bezwładności. Ta jasność myślenia poprawia pewność siebie i pomaga ci zarządzać swoim osobistym poziomem lęku o wiele bardziej skuteczniej. Stajesz się o wiele bardziej kontrolowany o swoich wyborach.

– Sprawdź się. Większość z siebie nie wskazuje na pchanie się do limitu, ale raczej uczucie spełnienia i osiągnięcia w tym, co robisz ze sobą i swoim życiem. Wyzwanie może wystąpić po prostu pójść na coś nowego, mówiąc “tak” do nowej okazji. Wyciąga nas z naszej codziennej rutyny i zmienia nasze nastawienie w znacznie bardziej pozytywny, receptywny sposób myślenia.

Uwracając uwagę na te kluczowe obszary naszego życia, możemy pomóc sobie, aby jak najlepiej wykorzystać i jako takie wspieranie naszego osobistego wzrostu i spełnienia.

Powiązane są operacja bariatryczna lub odchudzająca idealna dla Ciebie?

Susan Leigh, doradca i hipnotherapetwww.lifestyloherape.net

Omów to na naszym forum

Link do tego posta: Jak najlepiej wykorzystać z siebie < / A >.

0/5.

(0 opinii)

Dzielenie się jest dbaniem o innych!

UdziałĆwierkać

Udział

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

Related Post